Marmaris’te Bilmiş Çocuk Dergisi çocuklarla buluştu

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris ilçesinde yayın hayatına başlayan ve çocuklar tarafından da çok beğenilen Bilmiş Çocuk Dergisi, her ay İçmeler Mahallesi’ndeki Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı’nda bilime meraklı çocuklarla buluşacak.

Muğla’nın Marmaris ilçesi İçmeler Mahallesi’ndeki Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı, bundan böyle her ay Bilmiş Çocuk Dergisi’ni bilime meraklı çocuklarla buluşturacak. 8 bin metrekarelik açık, 250 metrekarelik kapalı alanı, bilmiş ev, bilmiş bahçe, botanik park gibi bölümleriyle çocuklara eğlenceli ve bilim dolu vakitler sunan İçmeler Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı, şimdi de Bilmiş Çocuk Dergisi ile evlere konuk olacak.

ÇOCUKLARIN OKUMA VE ARAŞTIRMA BİLİNCİ YÜKSELECEK
Corona virüsü salgını nedeniyle faaliyetlerini online sisteme taşıyan Eğitim Parkı’nda, eğlenceli ve öğretici içeriğiyle ayda bir yayınlanacak olan derginin ilk sayısı çocukların büyük beğenisini kazandı.
Derginin önsözünde çocuklara seslenen Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Belediyemizin İçmeler Bilim ve Atatürk Parkı bundan böyle her ay sizleri Bilmiş Çocuk Dergisi’yle buluşturacak. Bu yayınımız sizleri daha fazla okumaya, daha fazla araştırmaya yöneltecek” diye konuştu.

Bir cevap yazın