Marmaris Türkiye’nin ilk Sanal Fuarı’nda

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris Belediyesi, Türkiye’nin ilk Sanal Turizm Fuarı olan ve dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olarak kabul edilen “Travel Turkey İzmir’de yer alacak.

Muğla’nın Marmaris Belediyesi, 25-27 Şubat  tarihleri arasında ilk kez sanal olarak düzenlenecek 14. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda yerini alacak. “Digital İzmir Fair” platformunda buluşacak sektör temsilcileri, turizmin geleceğine yön verecek. Sektör profesyonelleri ve seyahat uzmanları, online etkinliklerde bir araya gelecek.
Marmaris Belediyesi de bölgenin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla turizm sektörünün ilk sanal fuarı 14. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda yerini alacak. Travel Turkey web sitesi (ttidigital.izfas.com.tr) üzerinden ziyaret edilebilecek fuarda Marmaris Belediyesi standı A holünde yer alacak. Fuarda ziyaretçi olabilmek için Travel Turkey web sitesinde (ttidigital.izfas.com.tr) ziyaretçi panelinde kayıt oluşturarak giriş yapmak gerekiyor.

BU YILIN PARTNER ÜLKESİ İSVEÇ
Yabancı dernek ve kuruluşların destekleri ile güçlenen 14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı, uluslararası arenada da kendini gösterecek. Fuarın bu yılki partner ülkesi, doğa dostu turizm anlayışı ile ekoturizmin öncüsü İsveç olacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca 2020-2021 yılının turizm teması ilan edilen Patara Antik Kenti, Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı’nın da teması seçildi. Uzun bir aranın ardından uluslararası buluşmanın heyecanını yaşayan katılımcı ve ziyaretçiler, 14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı ile dünya turizm sektörüne dijital bir ayak izi bırakacak.

Bir cevap yazın