Muğla’da sınav giriş ücretleri belediyeden

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’da belediyeden sosyal yardım alan ailelerin çocukları ve ihtiyaç sahibi gençlerin YKS ve LGS (LGS S ücretli olduğu takdirde) 2021 başvuru ücretlerini Muğla Büyükşehir Belediyesi karşılayacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesinden sosyal yardım alan ailelerin çocukları ve ihtiyaç sahibi gençlerin 6 Haziran tarihinde yapılacak Liseye Geçiş Sınavı (LGS) ile 26 Haziran’da gerçekleşecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) başvuru ücretleri belediye tarafından karşılanacak.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün YKS ve LGS sınavına girecek gençler için yeni bir desteğe hayata geçirdiklerini sosyal medya hesabından paylaştı.

BİZ BİR AİLEYİZ, BİZ MUĞLA’YIZ
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Sosyal Medya paylaşımında “Başarıya uzanan yolda sınav giriş ücretlerini biz karşılıyoruz. Belediyemizden sosyal yardım alan ve ihtiyaç sahibi gençlerimizin YKS ve LGS başvuru ücretlerini karşılıyoruz. Çünkü birlikte aileyiz birlikte Muğla’yız ” dedi.
YKS ve LGS 2021 başvurusundan faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi gençlerin Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin çağrı merkezinin 444 48 01 nolu numarayı aramaları yeterli olacak.

Bir cevap yazın