Marmaris’te 2 tefeciye gözaltı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris ilçesinde tefecilik yaptığı saptanan 4 farklı adrese yapılan eş zamanlı baskında A.Ç ve M.S.Ç isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Baskında suçla ilgili çeşitli materyaller ele geçirildi.

Muğla KOM Şube Müdürlüğünce projeli olarak çalışılan tefecilik dosyası kapsamında Marmaris ilçesinde toplam 4 farklı adreste eş zamanlı olarak yapılan operasyonda hedef şüpheliler, ️A.Ç ve M.S.Ç isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Bahse konu adreslerde yapılan aramalarda suçla ilgili çeşitli materyaller ele geçirildi. A.Ç ve M.S.Ç hakkında yasal işlem başlatıldı.
Muğla KOM Şube Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri istihbarat çalışmaları sonrasında  A.Ç ve M.S.Ç isimli şahısların tefecilik yaptığını saptandı. Dün, 4 farklı adreste eş zamanlı olarak yapılan operasyonda şüpheliler, ️A.Ç ve M.S.Ç isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Baskında 2 araç satış sözleşmesi, 15 adet taşınmaz tapu senedi, vergi beyannamesi, satış anlaşması, 6 adet çek, not defteri, 27 adet 9×19mm tabanca fişeği, 45 adet av tüfeği fişeği, suçtan elde edildiği değerlendirilen 4 bin 965 TL para ve telefon ile sim kartları ele geçirildi. Gözaltına alınan şüphelilerin ifade ve sorgu işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edileceği belirtildi.

Bir cevap yazın