Muğla’da sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım 6 ay uzatıldı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla Büyükşehir Belediyesince, corona virüsü salgını tedbirleri kapsamında Muğla il genelinde sağlık çalışanlarına yönelik, sağlık çalışanları için sürdürülen ücretsiz servis hizmeti 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, corona virüsü salgını tedbirleri kapsamında Muğla il genelinde sağlık çalışanlarına yönelik, 11 ilçede 14 resmi plakalı servis otobüsü ile tüm ilçelerde belediyeye ait siyah plakalı (MUTTAŞ) toplu taşıma araçları ile sürdürdüğü ücretsiz servis hizmetini 30 Haziran tarihine kadar uzattı.
Corona virüsü salgını ile mücadelede büyük özveride bulunan sağlık çalışanlarına destek amaçlı Muğla Büyükşehir Belediyesi il genelinde sağlık çalışanlarının ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla ücretsiz servis hizmetine devam ediyor.

BAŞKAN GÜRÜN, “SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN NE YAPSAK AZ”
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, sağlık çalışanlarının tümüne teşekkür ve minnetlerini sunduğunu belirterek, “Virüsle mücadelede en ön cephede savaşan, bu süreçte ailelerinden, sevdiklerinden uzak kalan, fedakar sağlık çalışanlarımız için ne yapsak az. Onlara destek olabilmek, yanlarında olduğumuzu hissettirmek için çalışıyoruz. Sağlık kurumları ile evleri arasında onların huzurlu, diğer vatandaşlarımızdan izole bir şekilde seyahat edebilmelerini, işlerine, evlerine akıllarında soru olmadan gidebilmelerini sağlamak için araçlarımızı sağlık kahramanlarımızın hizmetine sunduk. Bu süreci hep birlikte atlatacağız. Tüm vatandaşlarımızdan maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymasını bir kez daha rica ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın