Fethiye’de 62 milyonluk yatırımın yüzde 45’i tamamlandı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Fethiye ilçesi Ovacık – Hisarönü mahalle hattında devam eden 62 milyon liralık yatırımlı alt yapı çalışmalarının yüzde 45’i tamamlandı. Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Alim Karaca, “Hedefimiz mayıs ayında projeyi tamamlamak” dedi.

Muğla’nın Fethiye ilçesinin Ovacık – Hisarönü mahalle hattında devam eden 62 milyon liralık yatırımlı alt yapı çalışmalarının yüzde 45’inin tamamlandığı açıklandı. Çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Tahir Başaran’dan bilgi alan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Hedefimiz mayıs ayında projeyi tamamlamak” dedi.
Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Fethiye Belediyesi’nin işbirliğinde 62 Milyon TL yatırım ile startı verilen Hisarönü-Ovacık Mevkii kanalizasyon hattı çalışmalarına hız verildi.

HİSARÖNÜ’NDE İNCELEME YAPILDI
Kış sezonunun gelmesi nedeniyle tamirat ve yol yapımı ile alt yapı çalışmalarına hız verilen Fethiye Belediyesi ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca aynı zamanda bölgede açık olan esnafların da görüşlerini dinledi. Çalışmaların hızlı bir şekilde devam edeceğini söyleyen Karaca, “Gördüğümüz üzere çalışmaların yüzde 45’i bitti. Mayıs ayına kadar bu bölgedeki alt yapı çalışmasının bitirmek hedefimiz. Bugün Fen İşleri Müdürümüz ve meclis üyemle bölgedeki çalışmaları inceledik. Yerinde gördük. Eksiklerine baktık. Ben buradan Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Gürün ve ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın