Marmaris’ten engelli depremzedelere destek

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris Belediyesi ve Engelli ve Aileleri Birliği Derneği (ENABİRDER), İzmir’de meydana gelen depremden etkilenen engelli ailelere tekerlekli sandalye ve koltuk değneği yardımında bulundu.

“Engel olmak yok, destek olmak var” sloganıyla 2019 yılında kurulan Engelli ve Aileleri Birliği Derneği (ENABİRDER) ile Muğla’nın Marmaris Belediyesi anlamlı bir yardım kampanyası yürüttü. Kampanya kapsamında medikal ürünler satan işyerlerinin bağışladığı tekerlekli sandalye ve koltuk değneği gibi engelli bireylerin gereksinim duyduğu araç gereçler, İzmir’deki depremden etkilenen engelli bireylere ulaştırıldı.

BORNOVA BELEDİYESİ’NE TESLİM EDİLDİ
Bornova Belediyesi deprem kriz masası ile koordineli yürütülen kampanyayla ilgili bilgi veren ENABİRDER Başkanı Tulgay Hasar, “İzmir’de meydana gelen depremden etkilenen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere topladığımız araç gereçleri, başkan yardımcım Gökhan Kaniömri, dernek denetim kurulu Başkanı Miktat Seçti ile birlikte Bornova Belediyesi deprem kriz masasına teslim ettik. Kampanyamıza verdiği destek için Marmaris Belediye Başkanımız Mehmet Oktay’a, Belediye Başkan Yardımcımız İhsan Öztürk’e ve derneğimize tekerlekli sandalye ve koltuk değneği bağışında bulunan medikal sahiplerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın