Marmaris’in sonbahar fotoğrafları belli oldu

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) ile Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği (SAMFAD) üyelerince ortaklaşa düzenlenen Aralık ayı “Sonbahar” konulu ayın yarışması kazananları belli oldu. Marmaris’ten Ebru Yaman, Samsun’dan da Fatih Yılmaz birinci oldu.

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) ile Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği (SAMFAD) üyelerince üye ve aday üyelerin teknik bilgi ve becerilerini geliştirmesi ve değerlendirmesi amacı ile ortaklaşa düzenlenen Aralık ayı “Sonbahar” konulu ayın yarışması kazananları belli oldu. Marmaris’ten Ebru Yaman birinci, Güncel Uğur ikinci ve Ömer Yazıcıoğlu üçüncü oldu. Samsun’dan ise birinci Fatih Yılmaz, ikinci İbrahim Yılmaz ve üçüncülüğü ise Mustafa Erbaş elde etti.
MARFOD Dernek Üyeleri ve aday üyelerimizin katıldığı ayın fotoğrafı etkinliğine  22 kişiden 58 fotoğraf gelmiş ve SAMFAD Seçici Kurulu en yüksek puan alan 3 fotoğrafı belirledi. Aynı şekilde MARFOD üyeleri de SAMFAD üyelerinin eserlerini değerlendirdi. Buna göre Marmaris’ten Ebru Yaman birinci, Güncel Uğur ikinci ve Ömer Yazıcıoğlu üçüncü oldu. Samsun’dan ise Fatih Yılmaz birinci, İbrahim Yılmaz ikinci ve üçüncülüğü ise Mustafa Erbaş elde etti.

Bir cevap yazın