Denizcilik sektörünü düzenlemek için İMEAK Muğla’da toplandı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odaları temsilcileri Muğla’da bir araya geldi. Vali Orhan Tavlı başkanlığındaki toplantıda salgın süreci ve 2021 yaz sezonunda alınması gereken önlemler görüşüldü.

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odaları temsilcileri Muğla’nın Ula İlçesi Akyaka Orman Kampında bir araya geldi. Vali Orhan Tavlı başkanlığındaki toplantıda salgın süreci ve 2021 yaz sezonunda alınması gereken önlemler görüşüldü.
Akyaka Orman Kampında düzenlenen toplantıya Vali Orhan Tavlı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl, İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç, İMEAK Deniz Ticaret Odası Marmaris Şube Başkanı Halil Bağlı, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şube Başkanı Şaban Arıkan ve Anadolu Deniz Motorları Taşımacılar Birliği Başkanı Coşkun Cengiz katıldı.
2020 deniz turizminin değerlendirildiği toplantıda, Muğla’nın deniz turizmi potansiyeli ile ülke ekonomisine sağladığı katkılar ve denizcilik sektörü hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Salgın sürecinde ve 2021 yaz sezonunda alınması gereken önlemler görüşüldü.

Bir cevap yazın