Yazıyor, yazıyor, yarın Cumhuriyetin ilan edileceğini yazıyor

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Fethiye ilçesindeki bir anaokul öğrencisi 5 yaşındaki Dila Alacapunar, Cumhuriyet Bayramı kutlaması için gittiği Fethiye Belediyesi’ne kapıdan elindeki bir gazeteyle “Yazıyor, yazıyor, yarın Cumhuriyet ilan ediliyor yazıyor” sözleriyle koşarak girmesi büyük beğeniye yol açtı.

Muğla’nın Fethiye ilçesindeki İlk Adım Kreş ve Anaokulu öğrencisi 5 yaşındaki Dila Alacapunar, kreşin Cumhuriyet Bayramı etkinliği kapsamında, elinde gazete ile ‘Yazıyor yazıyor yarın Cumhuriyet ilan ediliyor yazıyor’ sözleriyle belediyeye giriş yaptı. Elindeki gazeteyi Başkan Vekili Metin Sevinç ve Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’ye verirken büyük alkış aldı.
Dila Alacapunar, Kreş yetkilileri Murat Koç, Feyza Koç, Derya Kaptan Belediye Başkan Vekili Metin Sevinç ve Başkan Yardımcısı Oğuz Bolleli’yi Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ziyaret ettiler. Minik Dila’nın gerçekleştirdiği etkinlikten memnun olduğunu belirten Başkan Vekili Sevinç, “Cumhuriyet değerlerimizle büyüyen çocuklarımıza ülkemizin ihtiyacı var” diye konuşarak Dila Alacapunar’ı tebrik etti.

Bir cevap yazın