Muğla Fethiye mahallelerine makyaj

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Fethiye ilçesi Foça ve Tuzla Mahalleleri başta olmak üzere birçok bölgede elektrik hatları yer altına alınırken mahallelere 52 bin 991 metrekare parke, 141 metre bordür, 7 bin 749 metre serbest boy oluk ve 2 bin 929 metre oluklu bordür döşendi.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde çeşitli mahallelerde sezon sonu çalışmaları başladı. Foça ve Tuzla Mahalleleri başta olmak üzere birçok bölgede elektrik hatları yer altına alınırken mahallelere 52 bin 991 metrekare parke, 141 metre bordür, 7 bin 749 metre serbest boy oluk ve 2 bin 929 metre oluklu bordür döşendi.
Yaz sezonunun sona yaklaşıp özellikle İngiliz turistlerin ülkelerine dönmesiyle birlikte tenhalaşan Fethiye’de sezon sonu çalışmaları erken başladı. Foça ve Tuzla Mahalleleri başta olmak üzere birçok bölgede çalışmalar sürüyor. Foça Mahallesinde Üzümlü ile Ortaköy arasındaki yol önümüzdeki günlerde 30 bin metrekare alana asfalt dökülerek hizmete açılacak. 

ELEKTRİK TELLERİ YER ALTINA ALINDI
Foça ve Tuzla Mahallelerinde bir yandan elektrik hatları yer altına alınırken diğer yanda da mahallelere 52 bin 991 metrekare parke, 141 metre bordür, 7 bin 749 metre serbest boy oluk ve 2 bin 929 metre oluklu bordür döşendi.

Bir cevap yazın