Muğla’da hayırseverlerden eğitime büyük destek

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Dalaman ve Milas ilçelerinde hayırseverler “Eğitime Yüzde Yüz Destek” kapsamında Muğla Valiliği ile protokol imzaladı. Dalaman Kargınkürü İlkokulu’na Meryem Küçük tarafından 4 derslikli ilkokul, Milas Boğaziçi ilköğretim tesis alanına Safiye Karagöz ve Aziz Şimşek tarafından 8 derslikli ilkokul ve 8 derslikli ortaokul, Selimiye’de ilköğretim tesis alanına Ahmet Murat Akgün tarafından zemin kat özel eğitim anaokulu ve birinci kat anaokulu binaları yapılacak.

Muğla’nın Dalaman ve Milas ilçelerinde hayırseverler “Eğitime Yüzde Yüz Destek” kapsamında Muğla Valiliği ile protokol imzaladı. Dalaman Kargınkürü İlkokulu’na Meryem Küçük tarafından 4 derslikli ilkokul binası, Milas Boğaziçi ilköğretim tesis alanına Safiye Karagöz ve Aziz Şimşek tarafından 8 derslikli ilkokul ve 8 derslikli ortaokul binaları, Selimiye’de ilköğretim tesis alanına Beyler Metal Madencilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Murat Akgün tarafından zemin kat özel eğitim anaokulu ve birinci kat anaokulu binası yapılacak.
Muğla Valiliği’nde düzenlenen törende hayırseverlere eğitime destek ve katkılarından dolayı teşekkür eden Muğla Valisi Orhan Tavlı, “Hayırseverlerin eğitime büyük desteğini görüyoruz ve bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hayırseverlerimizin destekleriyle yapılan okullarımızdan vatanına, milletine, ailesine hayırlı evlatlar yetişecek. Hayırseverlerimize teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Bir cevap yazın