Fethiye Likya Etkinlikleri başladı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 7-23 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Fethiye Kitap Günleri 2020 “Okumak Yaşamaktır” sloganıyla, tanınmış yazarlar Şükrü Erbaş ve Barış İnce’nin konuşmacı olarak katıldığı “Yazmanın İncelikleri” isimli söyleşi ile başladı. Beşkaza Meydanı’nda başladı. Etkinlik kapsamında ayrıca konferans, söyleşiler, imza günleri ve atölye çalışmaları da düzenlenecek.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 7-23 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve birçok yazar-şairin katılacağı Fethiye Kitap Günleri 2020 “Okumak Yaşamaktır” sloganıyla Beşkaza Meydanı’nda başladı. Etkinliklerin ilk günün tanınmış yazarlar Şükrü Erbaş ve Barış İnce’nin konuşmacı olarak katıldığı “Yazmanın İncelikleri” isimli söyleşi gerçekleşti. Etkinlik kapsamında ayrıca konferans, söyleşiler, imza günleri ve atölye çalışmaları da düzenlenecek.
Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Açık Hava Gösteri alanında düzenlenen programa yoğun ilgi oldu. Söyleşi öncesinde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halime Ok, 7 Ağustos’ta başlayıp, 23 Ağustos’ta sona erecek Fethiye Likya Etkinlikleri 2020 hakkında detaylı olarak bilgiler aktardı.
Daha sonra yazarlar Şükrü Erbaş ve Barış İnce, “Yazmanın İncelikleri” isimli programda eserlerinin nasıl ortaya çıktığını anlattılar. Barış İnce, “Edebiyat Otobüsü isimli bir proje geliştirdik. Edebiyat Atölyesi bizim bir dergimiz. Burada edebiyatçıların halkla ve Kitap severlerle buluşmasını amaçladık” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın