CHP’li belediyeden 84 camide bayram temizliği

Genel, Haber
Haberi paylaşın

İzmir’in CHP’li Buca ilçe belediyesi Kurban Bayramı öncesinde ilçede yer alan 84 cami, oluşturulan özel ekiplerce baştan aşağı temizlendi. Ekipler, cami içindeki halıları profesyonel makinelerle süpürüp yıkarken, tuvaletler dezenfekte edilip vitraylar, avizeler, ayakkabılıklar ve minberler titizlikle temizlendi.

İzmir’in CHP’li Buca ilçe belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünce oluşturulan özel ekiplerce Kurban Bayramı öncesinde ilçede yer alan 84 cami baştan aşağı temizlendi. Ekipler, cami içindeki halıları profesyonel makinelerle süpürüp yıkarken, tuvaletler dezenfekte edilip vitraylar, avizeler, ayakkabılıklar ve minberler titizlikle temizlendi.
Bucalıların daha temiz, hijyenik ve rahat ortamda ibadet edebilmesi için yürütülen çalışmalar kapsamında, camilerin halılarından minberine kadar her alanında geniş çaplı temizlik gerçekleştirildi. Özenle çalışan ekipler, Ekipler, cami içindeki halıları profesyonel makinelerle süpürüp yıkarken, tuvaletler dezenfekte edilip vitraylar, avizeler, ayakkabılıklar ve minberler titizlikle temizlendi.

Bir cevap yazın