Marmarisli taksicilere maske uyarısı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris ilçe Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris Şoförler Odası Başkanı İbrahim Tarım ile birlikte corona virüsü salgını nedeniyle zor günler geçiren taksi duraklarını ziyaret etti. Sorunları dinleyen Oktay, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarını bir kez daha hatırlattı.

Muğla’nın Marmaris ilçe Belediye Başkanı Mehmet Oktay, önceki günkü mesaisine taksi duraklarını ziyaret ederek başladı. Marmaris Şoförler Odası tarafından organize edilen ziyaretlere Oda Başkanı İbrahim Tarım da katıldı.Taksicilerin sorunlarını dinleyen Oktay, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarını bir kez daha hatırlattı.
Oktay ve Tarım’ın ilk ziyaret noktası Kordon Caddesi’ndeki taksiciler oldu. Taksici esnafıyla uzun süre sohbet eden Başkan Oktay taksicilerin sorunlarını dinledi. Salgın nedeniyle işlerinin geçen yıllara göre büyük oranda düştüğünü ifade eden taksi şoförleri aldıkları önlemleri anlattı.

ÖNCE SİZİN SAĞLIĞINIZ
Başkan Mehmet Oktay gittiği her durakta maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmesi konusunda şoför esnafını uyardı. Oktay şunları söyledi; “Marmaris’te süreç iyi yönetildi. Ancak eğer sizler esnaf olarak gerekli önlemleri almazsanız bugüne kadar yapılan çalışmaların hepsi boşa gidebilir. Lütfen maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edelim. Önce siz sağlığınızı koruyun ki müşterilerinizin de sağlığını koruyabilesiniz.”
Marmaris’te yer alan 33 taksi durağının tamamını ziyaret edecek olan başkanların, taksi ziyaretlerinin her gün devam edeceği bildirildi.

Bir cevap yazın