Fethiye Belediyespor Basketbol Alkım Ay ile devam

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Yarım kalan 2019 – 2020 basketbol sezonunun devamında Süper Lig kapısından dönen Muğla’nın Fethiye İlçe Belediyespor Basketbol takımı yeni sezonda da baş antrenör olarak Alkım Ay ile devam kararı aldı.

Geçen sezon oynanan 24 maçta 19 galibiyet alarak sezonun oynanabilen 12 haftasını lider Bitiren ve tüm basketbol camiasının sempatisini kazanan Muğla’nın Fethiye ilçe Belediyespor bu sezon da yoluna Alkım Ay ile devam etme kararı aldı. Başantrenör Alkım Ay, daha önce Muğla Ormanspor, Fethiye Gençlikspor ve Fethiye Basketbol’da başantrenör olarak görev almıştı.
Fethiye Belediyespor’dan önce Bornova Belediyespor’da görev yapan Alkım Ay, basketbol otoriteleri tarafından bu sezon da Türkiye Basketbol Ligi’nin iddialı takımları arasında gösterilirken, takımdan ayrılacak ve katılacak oyuncular merakla bekleniyor.

BAŞARILARIMIZ DEVAM EDECEK
Geçen sezon kaldıkları yerden devam ederek yine iddialı bir takım olacaklarını belirten Ay, “Maçlar oynansa şu anda Süper Lig’de oynayacaktık. Artık şanssızlık mı yoksa başka ne diyelim bilmiyorum. Ancak şunu biliyorum ki bu sene biz yine aynı düşünce ve kendimize güvenle maçlarımıza hazırlanacağız. Hedefimizden hiçbir sapma olmadan önümüzdeki sezonda da maçlarımıza çıkacağız. Bize inananları mahcup etmeyeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın