Yemek yemeye bile zor zaman buldular

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü dolayısıyla dün sabah saatlerinde başlayıp ertesi gün saat 00.13’e kadar devam eden bir dizi anma etkinliklerinde görev alan emniyet görevlileri yemek yemeye zaman bile bulamadı. Kumanyalarını görev yerlerinde yemek zorunda kaldılar.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü ülke genelinde olduğu gibi Muğla’nın Marmaris ilçesinde de kutlandı. Dün(Çarşamba) sabah saatlerinde başlayıp bugün saat 00.13’e kadar devam eden bir dizi anma etkinliklerinde görev alan emniyet görevlileri yemek yemeye zaman bile bulamadı. Kumanyalarını görev yerlerinde yemek zorunda kaldılar.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü kutlamaları için Atatürk Caddesinin trafiğe kapatılmasıyla 14 Temmuz gecesinden başlayan çalışmalar 15 Temmuz günü sabahın erken saatlerinde başladı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı’ndaki mevcut fidanlarının bakımının yapılmasıyla başlayan etkinlikle 00.13’te Sela verilmesiyle son buldu. Gün boyu etkinliklerin her alanında çok sıkı güvenlik tedbirleri alan emniyet görevlileri yemek yemeye zaman bile bulamadı. Görev yerinden ayrılmayan polisler kendilerine dağıtılan kumanyaları bulundukları yerde intizam içinde yemeleri ilginç görüntülere de neden oldu.

Bir cevap yazın