MARFOD Işık ve Gölge fotoğrafları belirlendi

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) üyelerinin ve aday üyelerinin teknik bilgi ve becerilerini geliştirmesi ve değerlendirmesi amacı ile düzenlediği ayın fotoğrafının konusu olan “IŞIK VE GÖLGE” çekimlerinde değerlendirme sonrasında İlknur Aslankurt Gülle, Melda Ürkmez, Resul Yazıcı ve Wiltrud Kip’in fotoğrafları seçildi.
Yapılan açıklama şöyle:

Değerli üyelerimiz ve fotoğraf dostlarımız,
Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) üyelerinin ve aday üyelerinin teknik bilgi ve becerilerini geliştirmesi ve değerlendirmesi amacı ile düzenlediğimiz Ayın fotoğrafının konusunu “IŞIK VE GÖLGE” olarak belirlemiştik. Fotoğrafların seçimini, bugüne kadar etkinliklerimizde bize destek olan, sunum ve söyleşi ile Marfod’da ağırlamaktan büyük onur duyduğumuz kardeş derneğimiz İFOD’un üyesi Doç. Dr. A. Beyhan ÖZDEMİR hocamız Online olarak yapmıştır. Buna göre (alfabetik olarak) İlknur Aslankurt Gülle, Melda Ürkmez, Resul Yazıcı ve Wiltrud Kip’in fotoğrafları seçilmiştir”


olarak belirlemiştik. Fotoğrafların seçimini, bugüne kadar etkinliklerimizde bize destek olan, Sunum ve söyleşi ile Marfod’da ağırlamaktan büyük onur duyduğumuz kardeş derneğimiz İFOD’un üyesi Doç. Dr. A. Beyhan ÖZDEMİR hocamız Online olarak yapmıştır.

“IŞIK VE GÖLGE” konulu gönderilen tüm fotoğrafları tek tek değerlendirmesi sonucunda (alfabetik olarak)

Ilknur Arslankurt Gülle

Melda Ürkmez ( 2 )

Resul Yazıcı

Wiltrud Kip ‘in – fotoğrafları seçilmiştir.

Bir cevap yazın