CHP’li Fethiye ilçe başkanı cami boyadı, temizlik yaptı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Fethiye CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir ile CHP gençlik kolları, ilk olarak İncirköy Mahalle merkezindeki Hacı Nuri Dirlik Cami’nin onarım ve boyama işlemleri tamamladıktan sonra bu sefer de Arpacık Köyü Nif Mahalle Camisinin de tamir ve tadilatını yaparak, boyamasını tamamladılar.

Muğla’nın Fethiye ilçesi CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir ve ilçe yönetim kurulu aldığı kararla yeni bir proje geliştirerek, Fethiye’de boyası yenilenecek camileri boyatma kararı aldı. Proje kapsamında Fethiye’deki mahalle muhtarlarıyla görüşen CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir 11 mahalle camisi tespit edildi. İlk olarak İncirköy Mahalle merkezindeki Hacı Nuri Dirlik Cami’nin onarım ve boyama işlemleri tamamlayan Başkan Demir; bu sefer de Arpacık Köyü Nif Mahalle Camisinin de tamir ve tadilatını yaparak, boyamasını tamamladı.
CHP’nin Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve İlçe yönetimi, “Camilerimizi onaracağız demiştik yapmaya başladık. Bütün camilerimizi yenileyeceğiz” diyerek inşaat malzemelerini de temin ederek tadilat çalışmalarına başladı.

BU İKİNCİ CAMİ TEMİZLİĞİ
CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir açıklamasında “CHP Fethiye İlçe Yönetimi ve Gençlik Kolları ile  belediye ve partililerimizin de destekleriyle ihtiyacı olan camilerimizin tamiratlarını yapıp boyuyoruz. İlk olarak İncirköy Mahalle merkezindeki Hacı Nuri Dirlik Cami’nin onarım ve boyama işlemleri tamamladık. Şimdide Arpacık Köyü Nif Mahalle Camisinin de tamir ve tadilatını yaparak, boyadık. Köy halkı ve cami cemaatiyle yemek sofrasında buluşup duygusal anlar yaşadık. Daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Fethiye’de bir öncülük yapalım, dedik. Camilerimizin pırıl pırıl tertemiz olmasını istiyoruz. Bu projenin Türkiye’de örnek olmalı. Amacımız kesinlikle siyasi bir şov yapmak değil, örnek olmaktır. halkımıza, cemaate ve ilçemize yakışan camiler için çalışacağız” şeklinde konuştu.”  Fethiye Nif Arpacık Mahallesi sakinleri de CHP’li başkana çok teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın