Fethiye Halk Evi’nde her şey çok ucuz

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Uygun fiyatlarıyla Muğla’nın Fethiye ilçesinde buluşma merkezlerinden birisi olan Fethiye Halk Evi Kafe, corona virüsü ile mücadele tedbirleri kapsamında yeniden düzenlenerek kapılarını ziyaretçilerine açtı. Halkevindeki fiyatlar ucuzluğuyla da dikkat çekiyor. Çay 1, meşrubatlar 1.50 – 8, kahve çeşitleri 3.50 – 6, tost çeşitleri ise 6-8 TL arasında.

Ülke genelinde corona salgını mücadelesinde alınan önlemlerin aşama aşama kaldırılmasıyla hayat normale dönmeye başladı. Muğla’nın Fethiye ilçesinde ilçe belediyesi tarafından “Fethiye Halk Evi Kafesi” adı altında geçen yıl açılmasına rağmen dünyayı etkisi altına alan corona virüsü dolayısıyla geçici olarak kapatılmıştı. Yeni düzenlemesiyle hizmete giren kafede yiyecek ve içecek fiyatlarının da düşük olması dikkat çekiyor.
Fethiye merkezde kordon başlangıcında, misafirlere çok uygun fiyatlarla hizmet veren Fethiye Belediyesi Halk Evi Kafesi aynı zamanda yasa gereği belirlenen tüm kurallara göre hazır hale getirildi. Vatandaşların kısa sürede yoğun ilgi gösterdiği kafede çay 1, meşrubatlar 1.50 – 8, kahve çeşitleri 3.50 – 6, tost çeşitleri ise 6-8 TL arasında değişiyor.

Bir cevap yazın