Plaj iznine hava engeli

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Corona virüsü salgını nedeniyle yaşantısı kısıtlanan Muğlalılar yaşamın normale dönmesine sevinemedi. Deniz ve plaj hayali yaşayanların hevesleri kursaklarında kaldı. 16 dereceye kadar düşen hava sıcaklığı ve yağmur nedeniyle Marmaris plajları yine boş kaldı.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de corona virüsü salgını nedeniyle yaşantısı kısıtlanan Muğlalılar yaşamın normale dönmesine sevinemedi. Deniz ve plaj hayali yaşayanların hevesleri kursaklarında kaldı. 16 dereceye kadar düşen hava sıcaklığı ve yağmur nedeniyle Marmaris plajları salgın döneminde olduğu gibi yine  boş kaldı.
Mayıs ayında mevsim normallerinin çok üzerinde yaşanan ve Marmaris’te gölgede 47 derecelerin göründüğü günlere karşın Haziran’ın 1’i olmasına rağmen sıcaklıklar 16 dereceye kadar düştü. Rüzgar ile karışık yağan yağmur insanların üşümesine neden oldu. Havaların sıcak gittiği bölgelerde vatandaşların sabahın erken saatlerinde plajların yolunu tutmasına rağmen Marmarisliler havaların ısınmasını beklemek zorunda kalmanın üzüntüsünü yaşıyor.

Bir cevap yazın