Marmaris sezona hazır

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris ilçesinde 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında belediyenin Fen İşleri, Park Bahçeler Ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin birçok noktasında çalışmalar gerçekleştirildi. Halk plajı hizmete hazır hale getirildi.

Marmaris Belediyesi, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması süresince başta halk plajı olmak üzere ilçe genelini gelin gibi süsledi. Belediyenin Temizlik, Fen İşleri, Park Bahçeler ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin birçok noktasında çalışmalar gerçekleştirdi. Halk plajında da çalışmalar büyük bir hızla sürdürüldü.
Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Başkan yardımcıları İhsan Öztürk ve Burak Demirtaş ile birlikte altyapı ve düzenleme çalışmalarını denetledi. Başkan Oktay; “İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun karar almasıyla birlikte sahillerimizi halka açacağız. Tabi ki bundan sonraki süreç pandemi kurallarına göre işleyecek. Biz de hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Altyapı çalışmalarının yanı sıra duş, tuvalet gibi birimleri pandemi kurallarına göre revize ediyoruz” dedi.

MÜDÜRLÜKLER BOŞ DURMADI
Öte yandan 4 günlük kısıtlamada Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri sokak ve cadde yıkaması gerçekleştirdi. Uzunyalı, Sevgi Yolu, Kapalı Çarşı ve Yat Limanı’nda da temizlik çalışması yapan ekipler ayrıca yol kenarlarında kurumuş otları da temizledi. Fen İşleri Müdürlüğü ise ilçe genelinde tamirat çalışmaları yaptı. Bunun yanı sıra İnci Kavşağı’nda parke yol çalışması gerçekleştirildi. Park Bahçeler Müdürlüğü de hem seradaki çalışmalara hem de çiçek dikim işlemine devam etti.

Bir cevap yazın