Aliağa Belediyesi 18. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde finale kaldı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Çeşitli internet ve bilişim projelerini hayata geçiren İzmir’in Aliağa Belediyesi Kurumsal Web Sitesi, bu yıl 18.si düzenlenen ve Türkiye’de saygın bir yere sahip olan Altın Örümcek Web Ödüllerinin “Kamu Kuruluşları” kategorisinde finallere kaldı.

Bu yıl 1360 projenin başvurduğu Altın Örümcek Ödülleri, her biri konusunda uzman 29 kişilik jürinin oylarıyla, 28 kategoride finallere kalan projeler belirlendi. İzmir’in Aliağa Belediyesi “Kamu Kuruluşları” kategorisinde 10 projeyle birlikte finale çıktı. Aliağa Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü işbirliğinde projelendirilen ve özel bir teknoloji şirketi tarafından yazılım ve uygulaması gerçekleştirilen proje ile vatandaşların internet, 4,5G ve Data veri teknolojileri vasıtasıyla birçok hizmeti internet üzerinden alması hedefleniyor. Gelişen web teknolojileri ve mobil cihazların yeteneklerine göre tasarlanan web sitesi engelli vatandaşlarımız için “Erişilebilir Site” olarak hizmet veriyor. 

Bu yıl 18’inci kez düzenlenen, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projeleri ödüllendiren Altın Örümcek Ödülleri kurumsal iletişim, dijital pazarlama alanlarında 28 kategoride düzenleniyor.

Bir cevap yazın