Dr. Burak Vardar’ın ani ölümü üzüntü yarattı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris ilçesindeki Özel Ahu Hastanesi ortaklarından Başhekim Yardımcısı Ortopedist Opr. Dr. Burak Vardar dün gece geçirdiği akciğer embolisi ve peşinden de beyin kanaması neticesinde hayatını kaybetti. Vardar’ın ani ölümü ilçede büyük üzüntü yarattı.

İlçe genelinde sevilen Başhekim Yardımcısı Ortopedist Opr. Dr. Burak Vardar dün gece aniden fenalaştı. Acilen tedaviye alınan Vardar’ın tıkanmış bir kan damarı nedeniyle oluşan akciğer embolisi geçirdiği belirlendi. Derhal ameliyata alınan Vardar peşinden de beyin kanaması geçirince tüm uğraşılara rağmen kurtarılamadı. Vardar’ın ani ölümü ilçede büyük üzüntü yarattı.

Ahu Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Sahir Ökten “Hiçbir rahatsızlığı yoktu. Bir buçuk günde gelişen akciğer embolisi. Bu tür vakanın herhangi bir sebebi olmayabilir. Olabilecek rahatsızlıklar arasında. Yani sebepsiz de olabiliyor. Derhal ameliyata aldık fakat tüm uğraşılarımıza rağmen dün gece 22.45’de kaybettik. Çok değerli bir meslektaşımızı kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz” dedi.

One thought on “Dr. Burak Vardar’ın ani ölümü üzüntü yarattı

Bir cevap yazın