Parkta güneşlenme keyfi 10 dakikada bitti

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris ilçesinde corona virüsü salgınına karşı uygulanan yasaklara uymayan iki kafadar Atatürk Caddesi kenarındaki parkta güneşlenmek istedi. Yoldan geçen bir kişiye fotoğraf bile çektiren kafadarlara 10 dakika içinde polis müdahale ederek parktan uzaklaştırdı.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde corona virüsü salgınına karşı uygulanan yasaklara uymayan iki kafadar Atatürk Caddesi Abdi İpekçi Parkı’nda çimler üzerinde güneşlenmek istedi. Kafadarlara 10 dakika içinde polis müdahale ederek parktan uzaklaştırdı.

Sahilde yürümek, spor yapmak ve denize girmenin yasaklandığı salgın günlerinde vatandaş yasak delmek için çeşitli yollara başvuruyor. Deniz kenarındaki Abdi İpekçi Parkına gelen iki arkadaş tişörtlerini çıkararak çimlere uzandı. Birer de sigara yakan kafadarlar yoldan geçen bir vatandaşa hatıra fotoğrafı çektirtmeyi de ihmal etmedi.

10 DAKİKADA POLİS GELDİ

Kafadarların keyfi ancak 10 dakika sürdü. Parka motosikletle gelen polis, gençlere yaptıklarının yanlış olduğunu anlatırken ceza da yazmak istedi. Ceza makbuzunu gören gençler apar topar giyinerek polisle bir süre konuşarak ceza yazdırmamayı başardı. Gençler parktan ayrılarak gözden kayboldu.

Bir cevap yazın