“Gülen yüzler” mutluluk dağıttı

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) Yönetim Kurulu Başkanı Koray M. Ürkmez, bu haftanın konusu olan “Gülen yüzler” temalı fotoğraflar içinden Zeki Akakça, Mustafa Çalhan, ve Ebru Yaman’ın fotoğraflarının seçildiğini açıkladı.

Ürkmez’in açıklaması şöyle:

“Değerli Üyelerimiz ve Fotoğraf Dostlarımız,

Küresel boyutta yaşanan corona virüsü salgınına yönelik önleyici tedbir amacı ile etkinliklerimiz ara vermiştik. “Evde kal” çağrısı ile Marfod Facebook sayfamızda “Gülen yüzler” temalı fotoğraflarınızı paylaşımınızı istemiştik. Öncelikle Fotoğraf paylaşan tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

Gelen fotoğrafları derneğimizi birçok kez ziyaret etmiş sunum, söyleşi, eğitim ve atölye semineriyle her zaman yanımızda olan fotoğraf dostumuz benim içinde çok değerli olan sevgili Nilay İşlek değerlendirmiştir. Marfod Facebook sayfamıza yüklenen fotoğraflar içinden Zeki Akakça, Mustafa Çalhan, ve Ebru Yaman’ın fotoğraflarını seçmiştir. Nilay İşlek’e teşekkür eder, seçilen fotoğraf dostlarımızı tebrik ederiz.

Bu haftanın konusunu “SOYUT” olarak belirledik.

Evde kaldığımız bu günlerde gerek arşivden gerekse evinizde çekeceğiniz fotoğrafları #soyut #evdekal ve #marfod hashtag’i ile paylaşmanızı rica ediyoruz. ve #marfod hashtag’i ile paylaşmanızı rica ediyoruz.

Bu hafta ki “SOYUT” temalı fotoğraflarını seçimini Fotoğraf Dostumuz değerli hocam Ali Rıza Akalın yapacaktır. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.”

Bir cevap yazın