Aliağalılar “Siz evde kalın, biz size getiririz”

Genel, Haber
Haberi paylaşın

İzmir’in Aliağa Belediyesi corona virüsü salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşları için sebze, meyve ve bakliyat gibi temel gıda ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla aliagasemtpazari.com, sitesini hizmete soktu.

Corona virüsü salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan İzmir’in Aliağa ilçe yaşayanlarının sebze, meyve ve bakliyat gibi temel gıda ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla, Aliağa Belediyesi tarafından kurulan aliagasemtpazari.com, hizmete girdiği ilk günden yoğun ilgi gördü.

 Aliağa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Medya İletişim Birimi tarafından yapılan açıklamaya göre  “Siz evde kalın, biz size getiririz” sloganı ile Aliağalıların mümkün olduğunca evlerinde kalması amacıyla Aliağa Belediyesi tarafından hizmete açılan aliagasemtpazari.com üzerinden vatandaşlarca ilk günden yüzlerce sipariş verildi. Site üzerinde tek tıkla verilen siparişler belediye ekiplerince titizlikle ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde vatandaşların evlerine teslim edildi.

10-19 ARASI HİZMET

 Vatandaşlar, verilen siparişlerin ödemelerini ister site üzerinden kredi kartı, isterlerse kapıda nakit veya pos ile yapabiliyor. 10.00- 19.00 saatleri arasında verilen siparişler gün içinde, saat 19.00’dan sonra verilen siparişler ise sonraki gün saat 10.00’da adreslere ulaştırılıyor.

 Öncelikle sebze, meyve ve bakliyat ürünlerinin satışa sunulduğu sitede kısa süre içinde kahvaltılık ve temizlik ürünleri başta olmak üzere farklı kategorilerde çok sayıda ürün de sanal raflarda yerini alacak.

Bir cevap yazın