Seyahatler ilçeler arası da kısıtlansın

Genel, Haber
Haberi paylaşın

32. Bölge Muğla Eczacı Odası Yönetim Kurulu adına yazılı açıklama yapan Ecz. Kadir Serkan Tekin “İller arası zorunluluk halleri dışında yasaklanan seyahati acilen bölgenin durumuna ve coğrafi yapısına göre ilçeler arası kısıtlamaya da dönüştürelim” dedi.

32. Bölge Muğla Eczacı Odası Yönetim Kurulu adına yazılı açıklama yapan ve yazısına “Tedbirli Olalım – Dikkat Edelim – Çağrılara Kulak Verelim – Sokağa Çıkmayalım – Seyahat Etmeyelim -Temas Etmeyelim – Evde Kal Türkiye” sloganlarıyla başlayan Eczacı Kadir Serkan Tekin “İller arası zorunluluk halleri dışında yasaklanan seyahati acilen bölgenin durumuna ve coğrafi yapısına göre ilçeler arası kısıtlamaya da dönüştürelim” dedi.

Daha güzel günler görmek için Muğla’ya gelen ve gelecek olan vatandaşlarımızın tatil amaçlı gelmemesini isteyerek “Bu süreç bir tatil değil. İmkanlarımız, nüfus artışını kaldıramayabilir.  O yüzden Muğla’ya gelmeyin, gelmiş olanlar başka ilçelere geçiş yapmayın.

Evinizde kalın!

Bu illet, eğer dikkatli olursak en kısa zamanda başımızdan gidecek ve yine en kısa zamanda Marmaris’in yeşilini, Bodrum’un mavisini, Ören’in sahillerine, Fethiye’nin koylarını hep beraber göreceğiz. Sağlıklı günlerde inşallah” diye konuştu.

Bir cevap yazın