“Doku” temalı haftanın fotoğrafları belli oldu

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) Yönetim Kurulu Başkanı Koray M. Ürkmez, bu haftanın konusu olan “Doku” temalı fotoğraflar içinden İnci Dündar Uysal, İsa Akçakaya ve Neriman Fırtına’nın fotoğraflarının seçildiğini açıkladı.

Ürkmez’in açıklaması şöyle:

“Değerli Üyelerimiz ve Fotoğraf Dostlarımız,

Küresel boyutta yaşanan corona virüsü salgınına yönelik önleyici tedbir amacı ile etkinliklerimiz ara vermiştik. “Evde kal” çağrısı ile Marfod Facebook sayfamızda “Doku” temalı fotoğraflarınızı paylaşımınızı istemiştik. Öncelikle Fotoğraf paylaşan tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

TFSF Yönetim Kurulu ve KASK derneğinin üyesi Sayın Cengizhan Günesen gelen fotoğrafları değerlendirmiş ve fotoğraflar içinden İnci Dündar Uysal, İsa Akçakaya ve Neriman Fırtına’nın fotoğraflarını seçmiştir.. Cengizhan Günesen’e teşekkür eder, Seçilen fotoğraf dostlarımızı tebrik ederiz. Bu haftanın konusunu “Gülen yüzler” olarak belirledik. Evde kaldığımız bu günlerde gerek arşivden gerekse evinizde çekeceğiniz fotoğrafları #gülenyüzler #evdekal ve #marfod hashtag’i ile paylaşmanızı rica ediyoruz. Bu hafta ki “Gülen yüzler” temalı fotoğraflarını seçimini fotoğraf dostumuz değerli hocam Nilay İslek yapacaktır. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz…”

Bir cevap yazın