Portre birincisi Deniz Yılmaz

Genel, Haber
Haberi paylaşın

MARFOD Yönetim Kurulu Başkanı Koray Ürkmez, küresel boyutta yaşanan corona virüsü salgınına yönelik önleyici tedbir amacı ile ara verilen etkinliklerle ilgili olarak bir açıklama yaptı. Ürkmez’in açıklaması şöyle:

“Değerli Üyelerimiz ve Fotoğraf Dostlarımız,

Küresel boyutta yaşanan corona virüsü salgınına yönelik önleyici tedbir amacı ile etkinliklerimiz ara vermiştik. “Evde Kal” çağrısı ile Marfod Facebook sayfamızda “Portre” temalı fotoğraf paylaşımlarında bulunmalarını istemiştik. Öncelikle fotoğraf paylaşan tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

Seçiciliğini Marfod’ta sunum ve söyleşi ile konuk ettiğimiz NAFOD derneği başkanı Zeki Yavuzak yapmış ve paylaşan fotoğraflar için de Deniz Yılmaz’ın fotoğrafını seçmiştir.. Zeki Yavuzak’a teşekkür eder, Deniz Yılmaz’ı tebrik ediyoruz.

Bu haftanın konusunu “Doku” olarak belirledik. Evde kaldığımız bugünlerde gerek arşivden gerekse evinizde çekeceğiniz fotoğrafları #doku #evdekal ve #marfod hashtag’i ile paylaşmanızı rica ediyoruz.

Bu hafta ki “Doku” temalı fotoğraflarını seçimini TFSF Yönetim Kurulu üyesi ve KASK Derneği üyesi Cengizhan Günesen yapacaktır.

İlginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.”

Bir cevap yazın