DİSK’ten yaşlılara büyük hizmet

Genel, Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Marmaris İlçesinde DİSK Emekli Sendikası Şubesi Yönetim Kurulu aldığı bir karar ile Marmaris’te kimi kimsesi olmayan emekli ve yaşlıların günlük ihtiyaçlarını 09-22.00 saatleri arasında karşılayacaklarını duyurdu.

Muğla’nın Marmaris İlçesinde üniversite öğrencilerine haftada üç gün ücretsiz verdiği sıcak çorba ile adından çokca söz ettiren DİSK Emekli Sendikası Marmaris Şubesi Yönetim Kurulu aldığı bir kararla şimdi de Marmaris’te kimi kimsesi olmayan emeklilerin günlük ihtiyaçlarını karşılayacağını duyurdu.

DİSK Emekli Sendikası Marmaris Şubesi sosyal medya aracılığıyla tüm üyelerine “Değerli dostlar, Marmaris te emekli ve kimi kimsesi olmayan günlük ihtiyaçlarını karşılayamayan, dışarı çıkamayan dostlarımız bize ulaşsınlar elimizden gelebilecek her şeyi yaparız. İletişim için: 0532 411 91 59” açıklaması yapıldı.

BU İŞİ 7 KİŞİ ÜSTLENDİK
Sosyal medya aracılığıyla yapılan duyurunun ardından Sözcü’ye özel açıklama yapan DİSK Emekli Sendikası Marmaris Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Çağlı “7 kişilik yönetim kurulu olarak araçlarımızla sabah 9’dan gece 22’ye kadar dışarıya çıkamayan, corona virüsü nedeniyle sıkıntı yaşayabileceğini düşünen emekli, yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine yardıma hazırız. Bu olağanüstü dönem de ihtiyaçlarını, market alış verişlerini, günlük gerekli olan yaşamlarını kolaylaştırıcı her konuda yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle sendikamızın Marmaris Şubesi yönetimi olarak bu dayanışmayı yerine getirmeye hazırız. Kaldı ki bizden yardım isteyenlerin üyemiz olması şartı da yok. Telefonumuza ulaşsınlar yeter” dedi.

Bir cevap yazın