“Sokak’ta Yaşam” fotoğrafları renk kattı

Haberi paylaşın


Marmaris Fotoğraf Dostları (Marfod) Derneği’nin “Sokakta Yaşam” konulu ayın fotoğrafı yarışmasında Wiltrud Kip birinci, Seval Beykın ikinci, Mustafa Karadağ üçüncü olurken İnci Dündar Uysal da Juri özel ödülünün sahibi oldu.

Muğla’nın Marmaris İlçesindeki Fotoğraf Dostları (Marfod) Derneği’nin “Sokakta Yaşam” konulu ayın fotoğrafı yarışmasında Wiltrud Kip birinci, Seval Beykın ikinci, Mustafa Karadağ üçüncü olurken İnci Dündar Uysal da Juri özel ödülünün sahibi oldu. Sanatçılara sertifikaları Marmaris Kamil Dürüst Fotoğraf Evi’nde verildi.

Marmaris’te geleneksel hale getirilen, hoş rekabetlere sahne olan, MARFOD dernek asil ve aday üyelerinin teknik bilgi ve becerilerini geliştirmek, değerlendirmek amacı ile düzenlenen “Sokakta Yaşam” konulu ayın fotoğrafı seçimini MARFOD Yönetim Kurulu başkanı Koray M. Ürkmez yaptı. Değerlendirme sonucu Wiltrud Kip birinci, Seval Beykın ikinci, Mustafa Karadağ üçüncü oldular. Inci Dundar Uysal da Juri özel ödülünün sahibi oldu.

Gecenin ikinci bölümünde fotoğraf dostu Aykut Özlü stüdyo fotoğrafçılığı ve ürün/yemek fotoğrafçılığı ile bilgilerini paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

7/24 nöbet tutar yine de yaptırmayız

Haberi paylaşınTweet Köyceğiz-Dalyan Özel Çevre Koruma Bölgesi’ndeki dünyaca ünlü İztuzu Plajında çevrecilerin karşı çıkmasına rağmen yıllardan bu yana yapılmak istenen Deniz Kaplumbağaları Bakım Merkezi Hastanesi ve Günübirlik Rekreasyon Alanı projesi yeniden gündeme getirilince çevreciler ayaklandı. “7/24 nöbet tutar yine de yaptırmayız” Muğla’nın Ortaca İlçesi Dalyan Mahallesindeki dünyaca ünlü İztuzu Plajına, […]