Marmaris’te 3 at vurularak öldürüldü

Haberi paylaşın

Marmaris’in Hisarönü Mahallesinde 3 at vurularak öldürülürken bir tanesi yaralı olarak tedavi altına alındı.

Muğla’nın Marmaris İlçesi Hisarönü Mahallesi Asparan mevkiinde silah sesleri geldiği ihbarını değerlendiren Belediye Zabıta Ekipleri vurularak öldürülmüş 3 atın cesedi ile karşılaştı. Yaralı bir at da tedavi altına alındı. Atların sahipli olup olmadığı araştırılıyor.

Önceki gece geç saatlerde Hisarönü Mahallesi Asparan mevkiinden silah sesleri geldiği ihbarı yapıldı. Marmaris Belediyesi Zabıta ekipleri sabah yaptıkları araştırma sonunda birbirine yakın mesafelerde 3 tane öldürülmüş at ile karşılaştı. Yaralı bir at da bulunarak tedavi altına alındı.

Zabıta ekiplerinden yapılan açıklamada atların kim ya da kimler tarafından ne maksatla öldürüldüğü, atların da sahipli olup olmadıklarının araştırıldığı bilgisi verildi. Çevre sakinleri öldürme eylemini tepkiyle karşıladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Marmaris aşığı İngiliz'in külleri Körfeze serpildi

Haberi paylaşınTweet18 yıl boyunca Mayıs ve Eylül aylarında Marmaris’e gelerek 15’er gün tatil yapan İngiliz Brian Haggerty (67) 3 ay önce kanserden vefat edince, vasiyeti gereği külleri Marmaris Körfezi’ne sepildi. Töreni sadece Sözcü Gazetesi izledi. Muğla’nın Marmaris İlçesine 18 yıldan bu yana Mayıs ve Eylül aylarında senede iki kez ailesiyle […]