Burası Rio değil Marmaris

Haberi paylaşın

Marmaris caddelerinde görüntü, renkli kıyafetler, devasa dans gösterileri ve caddelerdeki birbirinden güzel yarı çıplak kadınlarıyla ünlenen Rio Karnavalını gölgede bırakır hale geldi.

Muğla’nın Marmaris İlçesinde özellikle plajlara yakın ana caddelerdeki bikinili kadın görüntüleri, renkli kıyafetler, devasa dans gösterileri ve caddelerdeki birbirinden güzel yarı çıplak kadınlarıyla ünlenen Rio Karnavalını gölgede bırakır hale geldi.

11 kilometrelik bir uçtan diğer ucuna plaj olan ve her yerinden denize girilebilen Marmaris sahili renkli görüntülere neden olurken bundan caddelerdeki insanlar da nasibini alıyor. Şimdiye kadar otellerinden plajlara giderken otobüslere bikinileriyle binen, alış veriş merkezlerinde yine bikinileriyle rahatça dolaşanlara şimdi de “İpkiniyle” caddelerde dolaşanlar eklendi. Genelde Marmaris halkının ilgisiz davranmasına karşın bu duruma tepki gösterenler de olmasına rağmen bu tür giyinenler ikaz dahi edilmedikleri için yaşamlarını özgürce sürdürüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Balık baştan kokar

Haberi paylaşınTweetBizim öyle atasözlerimiz var ki, gerçeği böylesine etkili. Anlatabilmek mümkün değil. Sayfalarca yazmak yerine. Okuyanı ikna etmeye çalışmak yerine bir atasözüyle işi Bitiririz. Örneğin balık baştan kokar gibi. Neye baksanız, neye el atsanız her şey yasalara aykırı Şekilde gelişiyor. Çünkü ben yaptım oldu anlayışı tüm yasaların önünde, tüm ülkeye […]