Ceza yerine gül dağıttılar

Haber
Haberi paylaşın

Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan “Zabıta Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Bodrum Belediyesi Zabıta ekipleri esnafı denetim yapar gibi kutlama yapınca milletin yüreği ağzına geldi. Ceza yerine sepet sepet gül dağıtıldı.

Muğla’nın Bodrum İlçe Belediye Zabıta ekipleri her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan “Zabıta Haftası” etkinlikleri çerçevesinde esnafa denetim yapar gibi kutlama yapınca milletin yüreği ağzına geldi. Ceza yerine gül dağıtılınca herkes mutlu oldu.

Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Bodrum Belediyesi Zabıta ekipleri gül dağıttı.

Bu yıl 193. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Bodrum Zabıta Teşkilatı, “Zabıta Haftası” etkinlikleri çerçevesinde, esnaflar ile yerli ve yabancı turistlere Çarşı Mahallesi’nde gül dağıttı.

Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü 1. Bölge ekiplerini ellerinde sepet sepet güller ve broşürlerle Kale Caddesi üzerinde gören esnaflar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Görevleri gereği işyerlerini denetlemek için Zabıtayı karşısında gören esnaf önce tedirgin oldu. Peşinden Zabıta Haftası olduğunu öğrenip gülü alınca mutlu oldu.

Vatandaşların ve esnafların takdirini toplayan Bodrum Zabıta ekipleri yabancı turistlere de kırmızı güllerden vererek günün anlamını anlattılar.

Bir cevap yazın