Denizde Birlik Platformu

Haber
Haberi paylaşın

Bodrum Denizciler Derneği olarak vizyon ve üstlendiği sorumluluk gereği, sosyal sorumluluk projelerinde tüm STK, kurum ve alanında uzman akademisyenleri bir araya getirebilmek için; “Denizde Birlik Platformu” yaratıldığını açıkladı. Açıklama şöyle:

“Denizde Birlik Platformu adını verdiğimiz bu sosyal sorumluluk platformu ülke genelinde elini taşın altına koyup doğa koruma çalışmalarına gönül ve emek vermiş tüm kurumlarla işbirliği yaparak cephe genişletip daha güçlü ve daha verimli projeleri tamamlamak amacıyla kurulmuştur.

Farklılıklarımıza rağmen değil, farklılıklarımız sayesinde güçleneceğine inandığımız ‘Denizde Birlik Platformu’ denizlerimizi ve kıyılarımızı korumak için farklı ekollerden alanında uzman herkesi çatısı altında toplayacak maksimum fayda amacıyla hareket edecektir.

Ülkemizin denizlerine ve kıyılarına hizmet edinmeyi amaçlayan platformumuz fayda sağlamak isteyen herkese açık olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden dileyen herkese açık kaynak sağlayacak olan platform, takip ettiği ve planladığı projeleri kamuoyuyla şeffaflık ilkesine bağlı kalarak yayınlayacak ve diğer çevre platformlarına da destek verecektir.

Biliyor ve inanıyoruz ki; hep birlikte daha güçlüyüz.

Geleceğimiz için mücadele etmek istiyorsak bugün;

Denizde Birlik Zamanıdır!”

 

Bir cevap yazın