Ali Acar “Behçet Saatcı ile çok işler yapacağız”

Haber
Haberi paylaşın

MUĞLA’nın Marmaris’in CHP İlçe Belediye Başkanı ve DSP Başkan Adayı Ali M. Acar, Turunç Mahallesindeki bir çay bahçesinde sevenleriyle buluştu. Acar “Büyükşehir’de Behçet Saatcı’nın liderliğinde yalnızca merkezde değil tüm mahalle ve köylerimizde hizmette zirve yapacağız” dedi.

Turunç sahil kenarında bulunan çay bahçesinde toplanan Turunçlu vatandaşlara hitap ederek , Turunç’un sorunlarını yakından bildiğini, geçilen 5 yılda çeşitli engellemelerden ve büyükşehir yasasının yanlış uygulanmasından dolayı bazı projelere başlanamadığı belirterek “Önümüzdeki 5 yıllık süreç muhteşem bir süreç olacak. Büyükşehirde Behçet Saatcı’nın liderliğinde yalnızca merkezde değil tüm mahalle ve köylerimizde hizmette zirve yapacağız” diyen Acar, özellikle sahil yürüyüş yolunun ve plajın düzenlenmesinin bölge yaşayanlarının en önemli isteği olduğunu söyledi. Ayrıca ana caddenin çağdaş şekilde yeniden yapımı, pazaryerinin düzenlenmesi, çeşitli sosyal ve sportif yatırımlar ve MUSKİ’nin su sorununa el atmasıyla Turunç’un huzurlu bir mahalle olarak korunmasının yansıra, yaşayanları için de daha keyifli hale geleceğini açıkladı.

Korkunun ecele faydası yok
Acar konuşmasında seçim yarışında geride kalanların bir bahane bularak kent meydanındaki görsellerin kaldırılmasına, 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda belediye etkinliklerinin duyurulduğu ekrana ve son olarak da miting saatlerine kadar her şeye itiraz ettiğine de değindi; “İYİ Partinin adayı olmamasına karşın onun için de miting talebinde bulunmuşlar ki 2 miting yapacaklarmış. Bizim de tek miting için sabah saati yerine boş olan bir öğleden sonrayı kullanmamıza itiraz etmişler. Yani boks maçı başladıktan sonra, ringin zemini bozuk, antrenör orada değil de şurada dursun, halat öyle değil böyle olsun, bu hocayı beğenmedim diyorlar. Ya kendine güvenmiyorsan niye çıkıyorsun ringe kardeşim? Korkunun ecele faydası yok. İsterlerse miting izni bile vermesinler. Eğer bu seçimi sizlerle birlikte almazsak bu memlekette bize yaşam hakkı yok!” diye konuştu.

 

 

Bir cevap yazın