Kocadon “Kırgın değilim”

Haber
Haberi paylaşın

MUĞLA’nın Bodrum ilçesinde CHP adayının kim olacağı sorusu bir kay haftadır gündemin en üstüne otururken CHP Genel Merkezinden yapılan açıklamada Mehmet Kocadon yerine Mustafa Saruhan açıklandı. Mehmet Kocadon kırgın olmadığını söyledi Kocadon “Zaten aday değildim, genel başkanım istiyordu” dedi.

CHP Genel Merkezi ikiye bölen Mehmet Kocadon’un Bodrum aday olmadığı artık kesinlik kazandı. Ağırlık Kocadon’un yeniden açıklanması olarak beklenirken Mustafa Saruhan’ın açıklanması Kocadon karşıtlarını sevindirdi. Mehmet Kocadon ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ben siyasette dünkü çocuk değilim. Verilen kararı saygıyla karşılıyorum. Hayırlısı olsun. Genel Merkez böyle tasdik etmiş, yorum bile yapmayız. Böyle şeyler beni kırmaz. 20 yıldır başkanlık yapıyorum. Eğer hatırlatmam gerekirse biliyorsunuz ki Bodrum’a aday olmamıştım ve dilekçem bile yoktu. Genel Başkanım rica ettiği için aday olabileceğimi söyledim. Bundan sonrası için şu anda herhangi bir düşüncem yok. Tabii ki başka partilerden teklifler var. Hepsine teşekkür ediyorum. Mustafa Saruhan zaten iyi bir arkadaşımız ve Yalıkavak Belediye Başkanlığını da başarıyla yaptı.”

Bir cevap yazın