MARFOD ayın fotoğrafçıları belli oldu

Haber
Haberi paylaşın

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneğince (MARFOD) düzenlenen “İzler ve İşaretler” konulu “Ayın Fotoğrafı” seçimi sonucu ilk üçe İlknur Gülle, Hayriye Güngör ve Hüseyin Çelik’in girdiği açıklandı. M. Kamil Dürüst Fotoğraf Evi  Armutalan Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıda MARFOD üyesi İnci Dündar dereceye giren sanatçıların fotoğraflarını da yorumladı.

MARFOD Yönetim Kurulunca yapılan açıklamada “Marfod Dernek ve aday üyelerinin katılımıyla gerçekleşen, “İzler ve İşaretler” konulu “Ayın Fotoğrafı” seçimi dernek üyemiz İnci Dündar Uysal  tarafından yapıldı. Arkadaşlarımızın fotoğraflarını teker teker yorumladı ve ilk üç fotoğrafın seçimini gerçekleştirdi. İnci Hanım’ın seçimine göre ilk üçe giren arkadaşlarımız İlknur Gülle, Hayriye Güngör ve Hüseyin Çelik olmuştur. Arkadaşlarımızı tekrar kutluyor, İnci Dündar hanımefendiye de yoğun programı olduğu halde bizi kırmayıp fotoğraf seçimini gerçekleştirdiği için kendisine teşekkür ederiz.

Ayrıca Marfod 2018 En İyiler Şampiyonu Wildtrud KIP, ödülünü Ali Uysal’dan aldı. Wildrut KIP’in 2018 yılı içinde Marfod’da paylaştığı fotoğraflarından oluşan bir sunum hazırlayan Ali Uysal’a  bizlere keyifli bir sunum izlettiği için ve bu soğuk havada sıcak evlerinizden çıkıp bizlerle beraber olan fotoğraf dostlarımıza tekrar teşekkür ederiz” denildi.

 

 

Bir cevap yazın