Enver Bağlarbaşı’ndan yeni bir spor sitesi; sporyumajans.com

Haber
Haberi paylaşın

Yarım asırdan bu yana sporun içinde olan gazeteci Enver Bağlarbaşı, yine amatörleri ele aldı ve dijital çağa uyarak, salon, otomobil ve su sporlarının ağırlıkta yer aldığı sporyumajans.com isimli yeni internet sitesini hizmete sundu.

Birbirinden özel ve güzel haberlerle, gazete ve televizyonlarda göremeyeceğiniz haber, röportaj ve fotoğrafları burada okuyup takip edeceğimizden eminiz.

Enver Bağlarbaşı’nın arşivinden 30-40 yıllık sporcular bu özel sitede kendilerini bulacak, gençler de geçmişi öğrenme fırsatı yakalayacak.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi(TMOK),  Türkiye Spor Yazarları Derneği(TSYD), Dünya Spor Yazarları Derneği(AIPS), Voleybol Vakfı (VV) ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) üyesi olan Enver Bağlarbaşı, yine bir ilke imza atarak olimpik sporlara destek verecek.

Bağlarbaşı yeni sitesiyle ilgili olarak “Voleybol, basketbol, hentbol, tenis gibi salon sporları yanında, yelken, yüzme, kürek, kano, sutopu gibi su sporları, formula-1, ralli, rallikros, tırmanma, karting, extrem sporlarla ilgilenenler kendilerini bura bulacaklar. Ayrıca her dalın konusunda uzman isimleri köşelerinden bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar. O nedenle bundan böyle her türlü haber, organizasyon, başarı, ve magazin haberlerinizi ebaglarbasi16@gmail.com ve ebaglarbasi@mynet.com adresine göndermenizi bekliyorum. Yeni yılda yeni heyecan yeni siteyle Vira Bismillah” dedi.

Haydi hayırlısı Enver kardeşim.

 

 

Bir cevap yazın