Muğlaspor ‘a ziyaret

Haber
Haberi paylaşın

 

 

Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve Muğla İl Jandarma Komutanı Coşkun Sel Muğlaspor ‘ a ait spor kompleksine giderek başkan ve yöneticileri ziyaret etti.

Sezon öncesinde Muğla Spor ‘a destek ziyaretleri gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Bu bağlamda son olarak Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve Muğla İl Jandarma Komutanı Coşkun Sel Muğlaspor ‘ a ait spor kompleksine gittiler. Muğla Spor Başkanı Erol Kapiz ve diğer yöneticiler tarafından tesis girişinde Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve Muğla İl Jandarma Komutanı Coşkun Sel karşılandı. Hatıra fotoğraflarının da çektirildiği ziyaret ile ilgili olarak Erol Kapiz duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerini ziyarete gelen Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve Muğla İl Jandarma Komutanı Coşkun Sel ‘e teşekkür etti. Başkan Erol Kapiz Muğlaspor maçlarında alınan güvenlik tedbirleri neticesinde sezon içerisinde olumsuz bir olayın yaşanmadığını dile getirdi.

Gençlerin başta sigara olmak üzere her türlü zararlı alışkanlıklardan uzak tutulmasında sporun son derece önemli olduğunun da vurgulandığı ziyarette, çocukların ve gençlerin spora yönlendirilmeleri ve daha fazla spor yapmaları için yapılması gerekenler konusunda karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu.

 

Bir cevap yazın