Milletvekili Demir’in Bodrum Ziyaretleri

Haber
Haberi paylaşın

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir 24 Haziran’da yapılacak olan erken seçim kararı sonrası aralıksız çalışmalarına devam ediyor. Demir, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu ve CHP ilçe yöneticileriyle birlikte Bodrum Denizciler Derneğini, ardından Bodrum Esnaf Odasını daha sonra da Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

CHP’li Demir; “Milletvekili olarak görev yaptığım 2 dönem boyunca bizlere her zaman destek olan Bodrum’un genç ve başarılı Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkürü bir borç bilirim. Kendisiyle bundan sonraki süreçte de Muğla’mıza ve ülkemize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Muğla’mızı en yüksek noktalara hep beraber taşıyacağız” dedi.

 

Tüm ezberleri bozduk

Bodrum Turgutreis Mahallesinde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarıyla ardından Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ve yönetimiyle bir araya gelen Demir, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada şunları aktardı; AKP seçim korkusu yaşıyor. Tüm ezberleri bozduk. Görünen o ki vatandaş heyecanlı değişim, yakın, umutlar diri. Yaşanacak daha güzel bir Türkiye’yi konuştuk. İnanıyoruz, geleceğiz. 24 Haziran’da Cumhuriyetten, demokrasiden, emekten yana olanların hep birlikte ‘Tamam’ diyeceği bir seçime gidiyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın