Kozağaç Mahallesinde toplu iftar

Haber
Haberi paylaşın

Muğla’nın Menteşe İlçesi Kozağaç Mahalle Muhtarlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine mahalle yaşayanının büyük bir bölümüyle birlikte Muğla Valisi Esengül Civelek de katıldı.

İftar programına Vali Civelek’in yanı sıra Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Kozağaç Mahallesi Muhtarı ve Muğla Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Gümüş, mahalle muhtarları ve Kozağaç mahallesi sakinleri katıldı.

İftarın ardından konuşan Vali Civelek “Mübarek Ramazan ayının yüce maneviyatını; birlik beraberlik ve sevgi ile paylaştığımız bu akşamki iftar sofrasında sizlerle birlikte olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Bu akşamki iftar programında bizleri Karaağaç’ta buluşturan değerli muhtarımıza çok teşekkür ediyorum. Yardımlaşmanın, dayanışmanın, paylaşmanın, sevginin, şefkatin, merhametin, vefanın ve hoşgörünün doruğa ulaştığı, toplumsal yaşama yansıdığı, Ramazan ayının ülkemize ve tüm İslam âlemine sevgi, barış, huzur getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın