Muğla Polisinden Seçim Güvenliği Toplantısı

Haber
Haberi paylaşın

 

 

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin huzur ve güven içerisinde geçmesi amacıyla Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın başkanlığında İl Emniyet Müdür Yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürleri ve İlçe Emniyet Amirlerinin katılımıyla Seçim Güvenliği Toplantısı gerçekleştirildi.

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin Muğla İlinin Merkez İlçesi olan Menteşe İlçesinde huzur ve güven ortamında geçmesi amacıyla Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya başkanlığında ”Seçim Güvenliği Toplantısı” gerçekleştirildi.

 

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü A.Gaffar Okkan Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantıda özel olarak hazırlanan slaytlar eşliğinde başta seçim yasakları ve seçim takvimi olmak üzere seçimlerin sorunsuz ve güvenlik içerisinde geçmesi için pilanan tedbirler tek tek anlatıldı.

 

Seçim Güvenliği konulu toplantıda konuşma yapan Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya; 24 Haziran 2018 Günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde, Muğla İl Merkezi ve İlçelerinde polis sorumluluk bölgelerinde seçmenlerin hür ve sağlıklı iradeleri ile oy kullanmalarının sağlanması, siyasi partilerin serbestçe ve eşitlik içerisinde güvenli bir ortamda propoganda yapmalarının sağlanması amacıyla tüm tedbirlerin planlandığını dile getirerek, özverili bir şekilde planlanan tedbirlerin uygulanmasını istedi.

 

Bir cevap yazın