Başarılı Okuldan Muhteşem Bilim Fuarı

Haber
Haberi paylaşın

 

 

Muğla’nın Menteşe İlçesindeki en başarılı okulları arasında gösterilen Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen bilim fuarı ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi görev aldığı sosyal sorumluluk projelerindeki başarılarının yanı sıra, eğitim ve öğretim alanındaki başarılarıyla da büyük takdir topluyor. Bu bağlamda son olarak Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir bilim fuarı düzenlendi. Okul idaresi, öğretmenleri ve öğrencilerinin katkılarıyla düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda işlenen birbirinden farklı konu, fuara ziyaretçi olarak katılanların büyük beğenisini topladı. Bilim fuarının açılışını Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Meral Takeş, Okul Müdürü Muhammet Deniz Solmaz ve diğer protokol üyeleri beraber yaptı.

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen bilim fuarında öğrencilerin yaptığı birbirinden başarılı sunumlardan dolayı protokol üyeleri okul idareci ve öğretmenlerine tek tek teşekkür ederlerken, bol bol hatıra fotoğrafları çektirildi.

Bir cevap yazın