Karakaya taraftara teşekkür etti

Spor
Haberi paylaşın

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya 2. Ligdeki ilk yılında kendilerine desteği hiç bırakmayan taraftarlara teşekkür ederek taraftarlara seslenerek önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Karakaya şunları söyledi;

“Ben öncelikle bu yıl zor günlerimizde, zor anlarımızda bizi yalnız bırakmayan Bodrum halkına ve Bodrumspor taraftarına teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bugünlerde Bodrumspor’umuz da gelişmeler var, biz bu zorlu süreçte son dokuz hafta için Tarık Daşgün hocamızla 3 aylık kontrat imzalamıştık, kendisi de geldi bize burada çok faydalı oldu. Bu süreçte düşme potasında büyük emekleri, büyük çabalarıyla kurtuluşumuza büyük katkısı oldu. Kendisine ben çok teşekkür ediyorum. Kendisiyle bir ağabey kardeş gibi sarılarak yollarımızı ayırdık. O da kendi hedefleri doğrultusunda, biz de kendi hedeflerimiz doğrultusunda yeni mecralara doğru hareket edeceğiz. Ben onun yolu açık olsun diyorum. Her zaman Bodrum’un kalbi, Bodrumspor’un kalbi onun yanında olacak”

 

“5 yıllık planımız tıkır tıkır işliyor”

Başkan Karakaya yaptığı açıklamada hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini belirterek; “ Biz 2014 yılında başkanımız Mehmet Kocadon’un önderliğinde bir plan yapmıştık. Bu plan da neydi; Bölgesel Amatör Lig’den hemen çıkarız, 3. Lig’de fazla oyalanmayız, biliyorsunuz ilk yıl play-off oynamıştık ikinci yıl şampiyon olarak çıkmıştık. 2. Lig’de de kalıcı olmak ve bundan sonrada birinci lige çıkma hedefimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Bu sportif planımızda tıkır tıkır işliyor. Bunun yanında tesislerimiz yoktu. Sağ olsun Mehmet Kocadon başkanımız burada iki tane sosyal tesisimiz yapıldı, hemen yanında bir çim sahamız bitti. Bodrum Şehir Stadı’nın zemini değişti, tribünleri değişti, soyunma odaları yeni yapıldı. Yalı Çiftlik tesisleri kırk kişinin konaklayabileceği modern bir hale geldi. Yani Bodrumspor hem sportif olarak hem de tesis olarak oynadığı liglere uyum sağladı. Bu 5 yıllık planımızın hepsi tıkır tıkır işliyor dediğim gibi. Şimdi bu planımızın son aşamasındayız dediğim gibi”dedi.

 

Bu sene yükseliş yılı olacak

Başkan Rıza Karakaya yeni sezon öncesi Bodrumspor için yükseliş yılı olacağını belirttiği açıklamasını şöyle tamamladı;

“Bu son aşamada Bodrumspor için hedef PTT Ligine yükseliştir. Bizde Bodrumspor yönetim kurulu ve başkanımız Mehmet Kocadon olarak Bodrumspor’un başına bizi bu hedefe taşıyabilecek bir hocamızla yarın, yarından sonra bir görüşme yapacağız. İnşallah olumlu sonuçlanır ama olumlu sonuçlanmasa da birkaç tane daha bu hedefi götürebilecek tespit ettiğimiz hocalarımız var. Onlarla da ayrı görüşmeler yapacağız. Taraftarlarımız rahat olsun, bu sene Bodrumspor olarak yılın adı; ‘Yükseliş için cesur ol, asla vazgeçme, inananlar asla kaybetmez’ diyoruz. Ve bu sene Bodrumspor sonuna kadar şampiyonluğa oynamak için elinden gelen her şeyi yapacak. Bu Bodrumspor’da ki birlik beraberlik Muğla’nın her yerine de örnek olsun diyoruz. İşte birlik beraberlik olduğu zaman Bodrum’un, Muğla’nın başaramayacağı hiçbir şey yok. Ben bütün taraftarlarımıza teşekkürlerimizi sunarak binlerce kez teşekkür ediyorum Bodrum halkına, Bodrumspor taraftarına, başkanımız Mehmet Kocadon’a ve bizi kötü günlerde bizleri yalnız bırakmadıkları için.”

 

Bir cevap yazın