Menteşeli 49 örnek öğrenci

Haber
Haberi paylaşın

 

MUĞLA’nın Menteşe İlçesinde yürütülmeye başlanan ”Menteşe’nin Örnek Öğrencileri” isimli proje etkinlikleri kapsamında Menteşe İlçesinin ortaokul, lise ve dengi okullardan belirlenen toplam 49 öğrenci 4’ncü kez ödüllendirildi.

Menteşe İlçesi, ilçede gerçekleştirilen önemli ve anlamlı projelerle seçkinliğini korumaya devam ediyor. Özellikle de eğitim ve öğretim alanında gerçekleştirilen projelere her geçen gün yenileri eklenirken, vatandaşların da haklı takdiri toplanıyor. Bilindiği gibi Menteşe İlçe Kaymakamlığı’nın himayelerinde ”Menteşe’nin Örnek Öğrencileri” isimli proje hazırlanarak ilçe Kaymakamı Caner Yıldız’ın da destekleriyle yürütülmeye başlanmıştı.

Menteşe Kaymakamlığı’nın himayelerinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa hazırlanarak yürütülen proje kapsamında ortaokul, lise ve dengi okullardan belirlenen toplam 49 öğrenci 4’ncü kez ödüllendirildi.

 

Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’ın yanı sıra davetli de hazır bulundu. Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’ın iyi dileklerinin de iletildiği ödül töreninde öğrencilere Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın gönderdiği kitaplar ve özel olarak hazırlanan Kanka Polis Madalyaları verildi.

 

Bir cevap yazın