Aytül Derici MGC Bodrum Temsilcisi

Haber
Haberi paylaşın

 

Muğla Gazeteciler Cemiyeti’ne (MGC) bağlı Bodrumlu basın mensuplarının ortak oylarıyla Aytül Derici, MGC Bodrum Temsilcisi seçildi.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut ile yönetim kurulu üyelerinden Ferit Topaloğlu, Berna Kuş, Abdulkadir Sevindik ve Melih Kaşkar’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Bodrumca Gazetesinin imtiyaz sahibi Aytül Bardak oybirliği ile MGC Bodrum Temsilcisi seçildi.

MGC’nin Bodrum üyelerinden Rezzan Şebin, Alp Arbak, Mustafa Gündoğ, Miyase Hakalan Karlıova, Serdar Karlıova, Aytül Bardak, Yüksel Ünver, Ahmet Faruk Urfalı, Kemal Kaçdaş, Gülçin Yeşilyurt, Gülay Ece Harmandaoğlu ve Tülay Sukun’un katılımı ile gerçekleşen seçimli toplantıda üyelerin oy birliği ile yeni dönem MGCBodrum Temsilciliği’ne seçilen Aytül Bardak, “Meslektaşlarımın bana gösterdiği güvene layık olmak, zor şartlarda görev yapan gazetecilerin sorunlarına çözüm üretmek ve cemiyetimizin kurumsallaşmasına katkı yapmak için elimden geleni yapacağım” dedi.

Yapılan seçim sonrasında mesleki sorunlar ve Bodrum’un gündeminin konuşulduğu toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.

 

Aytül Derici Bardak Kimdir

2005 yılında kurduğu Bodrumca Gazetesi ile mesleğini icra eden Bardak, gazeteciliği işin ustalarından rahmetli gazeteci ve tiyatro oyuncusu Aybars Atilla’nın yanında başladı. 2001 yılından bu yana Bodrum basın hayatının içinde birçok gazetede görev yapan Bardak, evli ve iki çocuk annesi.

 

Bir cevap yazın