Bilim Fuarına Yoğun İlgi

Haber
Haberi paylaşın

 

 

Muğla Menteşe’nin seçkin okulları arasında yer alan Bayır Ortaokulu’nda düzenlenen bilim fuarına ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.

Bayır Ortaokulu görev aldığı sosyal sorumluluk projelerindeki başarılarının yanı sıra, eğitim ve öğretim alanındaki başarılarıyla da büyük takdir topluyor. Bu bağlamda son olarak Bayır Ortaokulu’nda bir bilim fuarı düzenlendi. Okul idaresi, öğretmenleri ve öğrencilerinin katkılarıyla düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda işlenen birbirinden farklı konu, fuara ziyaretçi olarak katılanların büyük beğenisini topladı. Bilim fuarının açılışını, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Eylem Terzi, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Eğitim Bir Sen Şubesi Başkanı Önder Uçak, Okul Müdürü Soner Yılmaz ve diğer protokol üyeleri beraber yaptı. Bilim Fuarının açılışının öncesinde öğrenciler tarafından sergilenen zeybek oyunu büyük bir coşkuyla izlendi.

Bayır Ortaokulu’nda düzenlenen bilim fuarında öğrencilerin yaptığı birbirinden başarılı sunumlardan dolayı protokol üyeleri, okul idareci ve öğretmenlerine tek tek teşekkür ederlerken, bol bol hatıra fotoğrafları çektirildi.

Bir cevap yazın