Halk Oyunları Yarışmaları Muğla gerçekleşti

Haber
Haberi paylaşın

 

MUĞLA’nın Menteşe İlçesi Spor Salonunda düzenlenen Kulüplerarası Halk Oyunları Grup Birinciliği yarışlarında “Düzenlemesiz” dalda Kütahya Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, “Düzenlemeli” dalda ise Bodrum Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü birinci oldu.

Törene, Muğla Valisi Esengül Civelek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, ilçe protokolü, sporcu aileleri ve sporseverler katıldı.

Halk Oyunları Gençler Düzenlemesiz dalda 1.Kütahya Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü 2. Balıkesir Kurtdereli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü 3. Afyon Erkmen Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü oldu.

Halk Oyunları Gençler Düzenlemeli dalda 1. Bodrum Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü, 2. Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, 3. Uşak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü oldu.

Birinci olan Kütahya Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü ve Bodrum Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü madalya ve kupalarını Vali Esengül Civelek’ten aldı.

Grup yarışları, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

Bir cevap yazın